Plotmont - Plotmont ploty, brány, mříže, zábradlí

Výroba a montáž plotů, brány, mříže, oplocení, kovaných doplňků Třebíč

Plotmont s.r.o. - vše okolo domu

Provádíme montáž plotů a oplocení drátěných či kovaných. Na zakázku vyrobíme kovené ploty a brány nejrůznějších provedení z nejrůznějších kovářských materiálů dle Vašeho přání a fantazie. Máme dlouholeté zkušenosti a nespočet spokojených zákazníků.

Na zakázku vyrobíme brány, ploty drátěné či kované a nejrůznějších provedení z nejrůznějších kovářských materiálů. Provedeme montáž brány plotu a oplocení.

Na zakázku vyrobíme a namontujeme zábradlí nejrůznějších typů a provedení. Ručně kované, nebo ze standartních materiálů. Zábradlí na balkóny, terasy, schody exteriérové i interiérové...

Vyrábíme mříže nejrůznějších typů a provedení např. mříže do oken, mříže na dveře atd.

Vyrobíme na zakázku dekorační předměty uměleckého kovářství různých druhů, tvarů i typů. Např. svícny, stojany, aromalampy, kované květiny, kované postele, komody, noční stolky, kovové botníky, zahradní nábytek, osvětlení atd.

Připravíme grafický návrh ještě před samotnou realizací. Vždy se snažime vyhovět vašim požadavkům a představám. Navrhujeme ploty, brány, mříže, schodiště, patrové terasy, ocelové konstrukce, dekorační předměty atd.