Plotmont - Plotmont ploty, brány, mříže, zábradlí

Dekorační předměty - Plotmont - výroba a montáž plotů, bran, kovaných doplňků Třebíč

Výroba kovářských dekoračních předmětů

Specializujeme se na kovářské výrobky kované do různých tvarů. Provedeme na zakázku dekorační předměty uměleckého kovářství např. svícny, stojany, aromalampy, kované květiny, kované postele, kované komody, noční stolky, kovové botníky, příslušenství ke krbům atd.

Naše výrobky uměleckého kovářství bývají zajímavým dopňkem Vašich interiérů nejen domova, ale i kanceláře, či dílny. Pro exteriér např. zahradu, příjezdovou cestu atd., provedeme dekorační předměty jako např. kované klepadlo dveří, venkovní osvětlení, pouliční svítidla, okrasné lampy, stířžky na komíny, poštovní schránky a spoustu dalších výrobků.

Velmi zajímavým doplňkem zahrad je kovaný zahradní nábytek

Do Vaší zahrady, nebo zahradní restaurace vyrobíme kovaná zahradní křesla různých druhů, kované lavice či stoly, které elegantně doplní Vaše exteriéry zahrady.

Námi provedené kovářské výrobky určené do exteriérů důkladně ošetříme povrchovou úpravou, protože jsme si vědomi, že budou vystaveny povětrnostním vlivům.

Prohlédněte si námi zrealizované zakázky a v případě zájmu nás kontaktujte zasláním dotazu v kontaktním formuláři v levé části stránek, nebo na kontaktech v sekci kontakt.