Plotmont - Plotmont ploty, brány, mříže, zábradlí

Brány branky - Plotmont výroba a montáž plotu, mříže, oplocení Třebíč

Výroba a montáž brány

Provádíme montáž bran, plotů a oplocení drátěných či kovaných.

Na zakázku provedeme brány, ploty drátěné či kované a nejrůznějších provedení z kovaných polotovarů dle Vašeho přání a fantazie. Pokud nemáte jasnou představu, rádi Vám poradíme. Máme dlouholeté zkušenosti a nespočet spokojených zákazníků. Více o plotu a oplocení se dočtete v sekci ploty a oplocení.

Posuvné brány

Posuvné brány se otevírají posunem podél oplocení, zabírají tak méně místa než brány křídlové.. Brána je vedena kolejnicí a ve spodní části brány jsou pojezdová kolečka, proto je kladen větší požadavek na rovnost terénu.Posuvná brána může být buďto na manuální ovládání, nebo může být opatřena elektrickým pohonem s dálkovým ovládáním. V případě, že máte na nemovitosti zapezpečovací zařízení s dálkovým ovládáním, připojíme pohon brány tak, aby byl ovládán stejným ovladačem.

Samonosné brány

Samonosné brány se otevírají posunem nejčastěji podle plotu, zabírají tak méně místa než brány křídlové. Samonosná brána není opatřena kolejnicí a není kladen takový důraz na rovnost terénu jako je to u brány posuvné nesamonosné. Samonosná brána může být buďto na manuální ovládání, nebo může být opatřena elektrickým pohonem s dálkovým ovládáním. V případě, že máte na nemovitosti zapezpečovací zařízení s dálkovým ovládáním, připojíme pohon brány tak, aby byl ovládán stejným ovladačem.

Křídlové brány

Provedeme na zakázku křídlové brány či branky, jednokřídlé, nebo dvoukřídlé. Křídlové brány dodáváme zejména tam, kde není možné použít samonosné brány nebo posuvné brány. U křídlových branek a bran je nutné počítat s výrazně větším prostorem kolem křídel brány. Křídla jsou zavěšena na pantech na nosných sloupcích, nebo rámu a je možné také opatřit tyto brány o elektrický pohon. V případě, že máte na nemovitosti zapezpečovací zařízení s dálkovým ovládáním, připojíme pohon brány tak, aby byl ovládán stejným ovladačem.

Veškeré typy bran můžeme provést ze stendartních materiálů, nebo ručně kované a mohou se tak stát velmi zajímavým doplňkem Vašeho domova.

Prohlédněte si námi zrealizované zakázky a v případě zájmu nás kontaktujte zasláním dotazu v kontaktním formuláři v levé části stránek, nebo na kontaktech v sekci kontakt.